• ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A
להצעה משתלמת
להצעה משתלמת
שלח פרטים

5 פריטים שישדרגו את עיצוב המשרד שלכם

המשרד הינו מקום שמרבית האוכלוסייה מבלה בו זמן רב מאוד, עד כדי כך שהביטוי "בית שני" כבר אינו מתאים לו, אלא באירוניה מסוימת הביטוי "בית ראשון" מתאים יותר. לכן, לעיצוב המשרד יש חשיבות גדולה מאוד בתחושה שהעובד מקבל בעת השהייה במשרד. במאמר שלפניכם, נדון ב-5 פריטים שישדרגו את עיצוב המשרד שלכם ויסייעו לכם להגיע לעיצוב שאתם רוצים.

הריהוט
עיצוב משרדים כולל בתוכו בחירת ריהוט, באופן טבעי. בחלק זה נתייחס בעיקר לריהוט משרדי, כמו כיסאות, שולחנות וספות עבור חדרי ישיבות והמתנה. כמובן שהמטרה הראשונה של ריהוט זה הינו הפונקציונליות והנוחות של השימוש בהם לאורך זמן, אך יש לריהוט משרדי מטרה נוספת והיא העיצוב. לכל עיצוב משרדים יש קו עיצובי כלשהו, ולעיתים, אנשים מתעלמים מהתאמת הריהוט המשרדי לאותו קו עיצובי. לכן, חשוב לבחון את הריהוט המשרדי הן כפריט פונקציונלי שבו הנוחות היא מרכיב מרכזי, אך גם כפריט עיצובי לכל דבר ועניין.

השטיחים
שטיחים לעסקים, למשרדים לפרטיים, או שטיחים מקיר לקיר, כנראה שתצורה כלשהי של שטיח נמצאת במשרד שלכם. השטיחים הינה פריט עיצובי לכל דבר ועניין, אך הם גם פריט שנחשף לשימוש גבוה (הרי אנו דורכים עליהם), ולכן גם לבלאי גבוה.
לכן, ניקיון שטיחים מקצועי הינו דבר חשוב מאוד. יש לו מספר תועלות – בראש ובראשונה תחזוקה ושמירה על השטיח לאורך זמן, אך יש לו גם תועלת עיצובית. דמיינו לכם שטיח שלא נוקה מזה מספר שנים. הוא ככל הנראה מלוכלך, עם כתמים, הצבעים דהויים. עכשיו דמיינו את השטיח לאחר ניקוי שטיחים בידי חברה מקצועית – חברת ניקוי שטיחים תדע לתת לשטיח מראה חדש לחלוטין שישפיע בצורה חיובית מאוד על עיצוב משרדכם.

אביזרי התאורה
אביזרי התאורה השונים במשרד יכולים להשפיע רבות על העיצוב שלו. קודם כל, במראה החיצוני שלהם, בין אם מדובר בנורות תקרה, נורות עומדות וכד', ובין אם בהשלכה שלהם על שאר המשרד. התאורה הינה מרכיב מרכזי ביצירת האווירה במשרד, והיא יכולה להשפיע רבות, לכן, חשוב במיוחד שתבחרו תאורה שתחמיא לעיצוב משרדכם, והיא תוכל לעשות הבדל משמעותי מבחינת עיצוב המשרד.

תמונות וציורים
יריעת המאמר קצרה מדי בשביל להתייחס לתמונות וציורים בצורה נרחבת. יש סגנונות כל כך שונים שמבצועים בידי אנשים מיוחדים ומוכשרים. אך העיקרון שעומד בבסיס הינו הצוהר שהתמונה או הציור מהווים מן המשרד אל העולם החיצוני. לכן, בחירה נכונה של התמונה או הציור יכולה לגשר באופן חיובי בין המשרד לבין הסביבה החיצונית, ויש לכך חשיבות רבה בעת עיצוב המשרד.

החלל במשרד
אמנם זהו לא פריט מוחשי כמו יתר הפריטים המוזכרים מעלה, אך חלל המשרד הינו פריט שמושפע ישירות מאופן העיצוב של המשרד. חלל מרווח וגדול ייצור תחושה נינוחה יותר בהשוואה לחלל צפוף שאינו נוח לשימוש. לכן, נסו להבין מהן המגבלות של החלל הכללי במשרדכם, ובהתאם לכך לעצב את שאר הפריטים במשרד.