• ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A
להצעה משתלמת
להצעה משתלמת
שלח פרטים

שטיחים מודרניים

 
מתוך 3

החדר והסלון המודרני צבעוני, עכשווי ומעוצב יותר. מבחר גדול של שטיחים מודרניים מציע לכם את השטיח שיתאים לגודל ולצבע החדר והסלון שלכם, בדוגמאות מיוחדות וייחודיות ממגוון סוגים ודגמים מחומרים שונים. שטיחים הם דרך נפלאה לפאר כל בית. באמצעות שטיח אפשר ליצור אווירה מיוחדת במינה בבית, ליצור רצפה רכה, נעימה ומוגנת, להפוך את הבית למעוצב בדיוק בסגנון האהוב שלכם, ובדרך, גם להסתיר פגמים שקיימים ברצפה. אם אתם אוהבים שטיחים, ורוצים ליהנות מדגם כמו שטיח מודרני שיהיה מיוחד לבית שלכם, הגעתם למקום הנכון. חברת דוד ששון משווקת עבורכם מגוון סגנונות של שטיחים מודרניים ואתניים כאחד, כולם באיכות נפלאה ובמראה מושלם.

שטיח מודרני הוא השטיח הנפוץ כיום

בעבר היו נפוצים שטיחים בסגנון אתני – שטיחים אשר הגיעו ממקומות כמו פרס, אפגניסטן ומקומות דומים אחרים. שטיחים כאלה הם שטיחים רקומים, לעיתים קרובות בעבודת יד והם בעלי מראה עמוס וייחודי. כיום, אנשים רבים מעדיפים דווקא סגנונות עיצוביים אחרים ומוותרים על השטיחים האתניים למרות יופיים וייחודיותם. שטיחים מודרניים הולכים ונעשים נפוצים כיום, במגוון בתים אשר מעוצבים מלכתחילה בסגנון מודרני. שטיחים מודרניים הם לרוב שטיחים בעלי צבע אחיד, או שילוב צבעים עדין ומינימאלי. שטיח מודרני יכול להתאים לכל אחד מחדרי הבית והוא יכול להגיע כשטיח קטן המיועד למקום מסוים, כשטיח גדול אשר מכסה חלק משמעותי מן החדר ואפילו כשטיח מקיר לקיר, אשר מודבק על הרצפה ומכסה את הדירה כולה. שטיחים מודרניים יוצרים עיצוב יפהפה ועדכני לבית שלכם.

שטיחים מודרניים - קונים רק אצל דוד ששון

חברת דוד ששון היא חברה ותיקה מאד, אשר קיימת כבר 26 שנים. בשנותיה הראשונות שווקה חברת דוד ששון בעיקר שטיחים אתניים ממגוון מקומות ברחבי העולם, עם הקסם האותנטי של כל מקום ומקום, ומגוון רחב של סגנונו יפהפיים. כיום, כאשר הדור השני כבר ממשיך את המסורת המשפחתית, שטיחי דוד ששון מביאים אליכם שטיחים מכל הסוגים, מן השטיחים האתניים הקלאסיים ועד שטיחים מודרניים מפתיעים באיכותם. חברת דוד ששון מאפשרת לכם לעצב את הבית שלכם לא רק עם רהיטים מיוחדים ומדבקות קיר עדכניות, אלא גם עם שטיח מודרני מרהיב שמשתלב בדיוק בבית שלכם.

רוצים ליהנות משטיחים מודרניים יפהפיים לבית המעוצב שלכם? בואו ליהנות מן המגוון העצום ומן האיכות הגבוהה של שטיחי דוד ששון!

קראו עוד: שטיחים בעבודת יד
קראו עוד: תיקון שטיחים

מתוך 3