• ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A
להצעה משתלמת
להצעה משתלמת
שלח פרטים

שטיחים בעבודת יד

 

שטיחים בעבודת יד הינם שטיחים ייחודיים, איכותיים ויוקרתיים, בשל אופן הטווייה והמסורת הטבועים באמן הטווה אותם. שטיחים הם לא רק האריג והחומרים מהם הם עשויים, שטיחים אוצרים בתוכם את סיפור הארץ והתרבות ממנה הם מגיעים ואת סיפורו של האורג. בין דגמי השטיחים ניתן למצוא שטיחים מתרבויות שונות- ישנים וחדשים, מודרניים ועתיקים. אנו בשטיחי ששון מזמינים אתכם להתרשם ממגוון שטיחים עבודת יד שבטיים, עדינים ויפים, שנעשו בעבודת יד מסורתית היוצרת איכות יוצאת דופן.

שטיחים לבית, למשרד או לכל מקום אחר, מייפים את הבית ומוסיפים לו נוי וייחודיות. כל שטיח מוסיף משהו טוב לבית, אך אם אתם שוחרי אמנות, ורוצים לתת לבית שלכם יותר מסתם קישוט פשוט, הדבר שאתם מחפשים הוא שטיחים עבודת יד. שטיחים כאלה הם שטיחים אמנותיים, יפהפיים וגם איכותיים במיוחד. אצל דוד ששון תוכלו למצוא מבחר גדל במיוחד של שטיחים בעבודת יד בכל הסגנונות, ובאיכות גבוהה.

שטיחים בעבודת יד לפי טעם אישי

ישנם הרבה מאד שטיחים מעוצבים ויפים שאפשר לשים בבית. אך השטיחים האמנותיים והמיוחדים ביותר, הם שטיחים בעבודת יד. שטיחים אלה הם ייחודיים, כל שטיח עומד בפני עצמו ואין עוד אחד בדיוק כמוהו, משום שבניגוד לעבודת מכונה, שטיחים העשויים בעבודת יד לעולם לא יהיו זהים לחלוטין. שטיחים עבודת יד הם שטיחים איכותיים במיוחד, ובעיקר אמנותיים מאד, והם מגיעים במגוון דגמים וסגנונות, בהתאם לעבודתו של האמן. כל אחד יכול למצוא שטיחים מיוחדים עבודת יד שמתאימים לטעם האישי שלו ולבית שלו, וליהנות מן הקישוט המרהיב והאמנותי ביותר לבית. שטיחים העשויים בעבודת יד לרוב יקרים יותר משטיחים מוכנים, אך הם בהחלט שווים את המחיר, בזכות היופי הייחודי שלהם, הייחודיות של כל פרט, והאיכות הגבוהה שלהם, אשר מאפשרת לכם ליהנות מן השטיח במשך שנים רבות.

שטיחים עבודת יד איכותיים ומרשימים אצל דוד ששון

אם אתם מחפשים אמנות אמתית, אתם צריכים לחפש אותה אצל מי שהאהבה לאמנות בוערת בנשמתו. כזה הוא דוד ששון, אשר ממשיך באהבתו ובעבודתו את המסורת המשפחתית שלו, של יצירה ואהבה לשטיחים מכל הסוגים. אצל דוד ששון תוכלו למצוא מגוון גדול במיוחד של שטיחים עבודת יד, חלקם מיובאים וחלקם עבודת יד מקומית ועצמאית. אצל דוד ששון אתם יכולים למצוא שטיחים בעבודת יד בכל הסגנונות, מן הקלאסיים והאתניים ועד למודרניים ולחדשים, עם מגוון עיצובים, צבעים וסגנונות. אם אתם מחפשים איכותי אמתית בשטיחים שלכם, בואו למומחה – דוד ששון.

רוצים לקנות שטיחים מקוריים בעבודת יד לבית שלכם? בואו למצוא שטיחים מרהיבים בכל הסגנונות, רק אצל דוד ששון!

קראו עוד: שטיח זיגלר
קראו עוד: שטיחים מודרניים