• ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A
להצעה משתלמת
להצעה משתלמת
שלח פרטים

תיקון שטיחים

 

תיקון שטיחים מקצועי בעבודת יד

אנו מתמחים מזה כ-30 שנה בתיקון ושחזור כל סוגי השטיחים: פרסיים, אפגניים, קווקזיים וכו'.

כל עבודות התיקון נעשות בטכניקות אריגה מסורתיות, לפי הצבעים והדוגמאות שבוצעו בידי האמנים במקור, כך שהשטיח חוזר למראה המקורי, והתיקון למעשה לא נראה לעין.

  • לא צריך לצאת מהבית! אנו נגיע עד אליכם לאיסוף השטיח ונחזיר אותו אליכם מתוקן ונקי, כמו חדש.
  • אחריות מלאה על כל סוגי התיקונים!
  • 30% הנחה על ניקוי שטיח שהובא לתיקון!

     

לפרטים והצעת מחיר לתיקון שטיח

חייגו עכשיו:   054-4551174

___________________________

תיקון שטיח פרסי

תיקון שטיחים פרסיים

תיקון שטיחים נותנים לאנשים שמבינים בשטיחים !

שטיחים הם מוצר נפלא, שמייפה את הבית ומעניק לו אווירה חמה ומיוחדת. כל שטיח עלול להינזק – בחלוף השנים שטיחים רבים דוהים, מקבלים כתמים שאינם ניתנים להסרה, נפרמים, סובלים מחתכים או קרעים וכן הלאה. תיקון שטיחים צריך להיעשות בצורה מקצועית וגם אמנותית, ולכן אם אתם צריכים תיקון לשטיח שלכם, כדאי לכם לפנות מיד לדוד ששון, לתיקון האיכותי ביותר. בגלריית השטיחים שלנו אנו רואים כל שטיח כיצירת אומנות ומכירים בערך שיש לכל שטיח עבור בעליו. בדיוק מסיבה זו אנו מציעים שירותי ניקוי ותיקון מקצועי של שטיחים הנעשה בידי מומחים. אנו נתקן וננקה עבורכם כל סוג של שטיח.

אנחנו קשורים לשטיחים שלנו, בסלון, בחדר השינה בחדר הילדים ובעצם בכל חדר בבית. אנחנו שואבים את השטיח מדי כמה ימים, מנקים ומקפידים לסדר אותו. קרע קטן בשטיח הוא מטריד את מנוחתנו, בטח כשמדובר בשטיח איכותי הנעשה בעבודת יד אותנטית. גיליתם קרע או חור בשטיח?

ובכן, אל תדאגו – אפשר לתקן. אנחנו ב"דוד ששון שטיחים" מתמחים ומסייעים בתיקון ושחזור של כל סוגי השטיחים – אפגניים, פרסיים, קווקזיים וכו' – כולם בעבודת יד. לפניכם מעט אינפורציה על שירות תיקון שטיח מבית דוד ששון.

תיקון שטיחים פרסיים


לפרטים והצעת מחיר לתיקון שטיח

חייגו עכשיו:   054-4551174

 

תיקון שטיחים בעבודת יד

תיקון מקצועי שטיחים הוא עבודה לא פשוטה כלל, בייחוד כשמדובר בשטיחים יוקרתיים, אשר ארוגים בעבודת יד או מכונה בדוגמאות מיוחדות ומרהיבות. כאשר נוצרת פגיעה כלשהי בשטיח, יש לתקן אותה באופן כזה שהתיקון לא ייראה לעין, ושהשטיח יקבל מראה חדש לגמרי. לכן, תיקון של חורים או חתכים בשטיח צריך להיעשות על ידי אמן המתמחה בתחום, אשר יוכל לשחזר את החור בצורה מושלמת מבלי שהטלאי ייראה לעין.

אנו ב"דוד ששון שטיחים" מעסיקים אמנית שמתמחה בתיקון ורסטורציה, ובעלת מעל 30 שנות ניסיון בתחום. האמנית, שנחשבת לאחת מהטובות בארץ בנושא תיקון שטיחים, מתקנת גם שטיחים מאוד מורכבים ומסובכים ומסייעת עם תיקוני חורים, תיקוני קרעים, קרחות באמצע השטיח, פינות חסרות, ראש חסר, טיפול בעש, טיפול ושחזור קנטים, שחזור פלומת שטיח שנקרע מהתיישנות, תיקון פרנזים + הוספה, שחזור צבעים, עיצוב השטיח וכו'.

בתיקונים אנחנו משתמשים בצבעים המקוריים של השטיח גם בפנים וגם בגב עם צמר איכותי. עד כדי כך שלא רואים את התיקון. אנחנו פועלים להשלים את השטיח בצורה המקצועית ביותר כדי שהתוצאה לאחר השחזור תיראה בדיוק כמו השטיח המקורי.

תיקון וניקוי שטיחים עשוי לכלול גם טיפול בצבע השטחי, אשר נוטה לדהות עם השנים. ישנם חומרים אשר מחזקים את הצבע, ולעיתים ניתן לצבוע את השטיח מחדש – כל אלה, כמובן, צריכים להיעשות על ידי מומחה, אשר יוכל לחזק את הצבעים בדיוק במידה הנכונה, ולהשאיר את המראה האותנטי של השטיח. ניקוי שטיחים מאפשר לכם ליהנות מן השטיח שלכם, ומן המראה הייחודי שלו, לאורך שנים. קראו עוד על ניקוי שטיחים מבית דוד ששון.

שירות עד הבית

אין זמן או אפשרות להגיע אלינו לאולם התצוגה?  התקשרו – ואנו נגיע אליכם הביתה !באפשרותנו לאסוף את השטיח לתיקון מבית הלקוח בתיאום עימו ולהחזירו לאחר התיקון. אם אתם זקוקים לשירותי תיקון, אתם מוזמנים לבוא אלינו, ליצור איתנו קשר ואנחנו נשמח לסייע בכל דבר.

תיקון שטיחים אצל דוד ששון

חברת דוד ששון שטיחים פועלת מעל ל-30 שנה. אולם התצוגה מלא באמנות, צבע ואהבה, ואתם יכולים למצוא אצלנו שטיחים יפהפיים ומקוריים מכל הסוגים, מן המודרניים, אתניים, עתיקים, קלאסיים ועוד. חברת דוד ששון שטיחים מתבססת על לקוחות חוזרים בזכות אמינותה והמקצועיות הרבה שלה בתחום השטיחים וכן בתיקוני שטיחים. דוד ששון הינו שמאי ומעריך מוסמך של שטיחים, ולקוחותיו נהנים משירות מקצועי ואמין. הנכם מוזמנים לאולם התצוגה שלנו להתרשמות מהשטיחים ומהשירות.
 

לפרטים והצעת מחיר לתיקון שטיח

חייגו עכשיו:   054-4551174

___________________________

הטיפים של דוד ששון לשמירה על השטיח:

1. הקפידו לשאוב את השטיח אחת לעשרה ימים – שבועיים.
2. היפכו את השטיח אחת לחצי שנה למשך יומיים-שלושה.
3. שנו את כיוון השטיח מדי פעם כדי שיתיישן באופן אחיד.
4. קחו את השטיח לניקוי יסודי אצל בעל מקצוע מומחה אחת לשלוש שנים, גם אם הוא נראה נקי.
5. אם השטיח נפרם, אל תזניחו. מיסרו מיד למומחה מקצועי שיתקן.
6. מתחת לשטיחים דקים הניחו לבד רשת למניעת החלקה ושחיקה.

 

קראו עוד: שטיחים מיוחדים

קראו עוד: ניקוי שטיחים

 

תיקון שטיחים על ידי האמן מפרס