• ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A
להצעה משתלמת
להצעה משתלמת
שלח פרטים

אודות

חברת שטיחי דוד ששון קיימת ופועלת בארץ כ-26 שנה. החברה מתמחה זה שנים רבות בייבוא ושיווק שטיחים שנארגים בעבודת יד איכותית במחוזות אותנטיים וייחודיים ברחבי העולם. דוד ששון מביא לכל לקוחותיו את השפעת התרבות והמסורת המעניינת והמרתקת באזור בו נרקם כל שטיח. בנוסף, כל שטיח ומרבד מביאים עימם קסם בדמות צבעוניות, דוגמא וסגנון.

אביו של דוד ששון פתח את חנות השטיחים הראשונה של המשפחה בישראל, כך שכבר מגיל צעיר ינק דוד את האהבה שלו לאמנות ולשטיחים מנוודים אשר היו עוברים בסמוך לעיר בו גדל - אספהן.

חנות השטיחים של דוד ששון

ששון ממשיך את המסורת המשפחתית בחנות יפהפייה בנמל תל אביב, הכוללת שטיחים אתניים, קלאסיים ושטיחים מודרניים ויוצאי דופן. לדוד ששון ניסיון עשיר בעולם השטיחים, במהלכן צבר מוניטין כמומחה בכל הקשור לשטיחים הנארגים בעבודת יד, קביעת איכותם, קביעת ערכם (בעל תעודת שמאי ומעריך מוסמך), הערכת אורך חייהם, תחזוקתם, ניקוי שטיחים ועוד.

עם הזמן, החל דוד ששון, בשיתוף עם גלריית שורשים, לתת הרצאות מרתקות באולם התצוגה בנושאים רלוונטיים על שטיחים בעבודת יד. אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר על מנת להירשם להרצאה, לשמוע מקרוב על מסורת שעוברת מדור לדור כבר למעלה מ-1,000 שנים ובנוסף גם לבקר ולסייר באולם התצוגה המפואר שלנו.

דוד ששון

תיקון שטיחים מקצועי עם דוד ששון

תיקון שטיחים אמנותי הוא מלאכה מורכבת הדורשת מהמתקן סבלנות רבה ואורך רוח ועל מנת לבצע אותה על הצד הטוב ביותר יש צורך בניסיון ובמיומנות רבה. לשירותכם, בחברת שטיחי דוד ששון קיימת מחלקה מיוחדת לתיקון שטיחים מקצועי המציעה טיפול בכל סוגי הפגמים - שחזורם של חורים, קנטים ופרנזים, פרימה, התיישנות, דהייה ועוד.

 

 

בואו להתרשם באולם התצוגה או באתר כמובן, ממגוון רחב של שטיחים מעוצבים וייחודיים, באיכויות גבוהות, אשר נבחרו בקפידה על ידי דוד ששון בתערוכות בינלאומיות. נוסף על השטיחים הפרסיים, האוזבקיים והאפגניים המזוהים במידה רבה עם המותג, ניתן למצוא גם שטיחים מודרניים מעור פרה, שטיחי טלאים ושטיחים נוספים בעלי דוגמאות של שילוב מנצח בין אתני ומודרני. לכל השטיחים האלה, קיים שירות של תיקון שטיחים מקיף ואמין.

צרו עימנו קשר ונשמח לעמוד לשירותכם ולסייע בכל בקשה או שאלה. לחצו לפרטים נוספים על תיקון שטיחים.