• ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A
להצעה משתלמת
להצעה משתלמת
שלח פרטים

שטיחים מיוחדים

שטיחים מיוחדים

 

כאשר רוצים לעצב את הבית בצורה מעניינת וייחודית, אפשר להשתמש במוצרים יפים שמוסיפים נוי לבית. אחד המוצרים הנפוצים ביותר הוא, כמובן, שטיחים לבית, אשר מגיעים במגוון עצום של גדלים, צורות וסגנונות. למי שרוצה עיצוב מיוחד באמת, אפשר למצוא שטיחים מיוחדים, מקוריים, בסגנון לא סטנדרטי, אשר הופכים את הבית למקום בעל אווירה מיוחדת במינה. אצל דוד ששון תוכלו למצוא מגוון רחב של שטיחים מיוחדים, בעבודת יד ובייבוא אישי.

סוגי שטיחים מיוחדים 

השטיחים הקלאסיים המוכרים לכולנו הם בעיקר השטיחים הפרסיים, השטיחים האוזבקיים והשטיחים האפגניים. הדוגמאות האתניות שלהם יוצרות מראה נפלא, והם מתאימים כמעט לכל בית ואהובים על כולם. אך ישנם אנשים רבים שמחפשים שטיחים מיוחדים, בעלי עיצוב מיוחד, מקורי, שונה. כיום אפשר למצוא מגוון רחב של שטיחים מיוחדים, ממגוון חומרים – מסוגי בדים שונים ועד עור פרה. שטיחים מיוחדים יכולים להיות, למשל, שטיחי טלאים, אשר מעניקים לבית מראה ייחודי ואווירה מפתיעה. שטיחים מיוחדים יכולים להיות גם שטיחים בעלי דוגמאות מיוחדות – כיום ניתן ליצור שטיחים עם כל סוגי הדוגמאות, הצורות ואף התמונות – ניתן ליצור שטיחים עם דיוקן, שטיחים המדמים מראה של מוצרים שונים, וכן הלאה. ישנם גם שטיחים מיוחדים אשר מורכבים בעצמם ממספר יחידות מחוברות היוצרות צורה מעניינת וסגנון ייחודי. כל אחד יכול למצוא שטיחים שמתאימים לו.

שטיחים מיוחדים שתמצאו אצל דוד ששון

אצל דוד ששון אתם מקבלים לא רק שטיחים, אלא משפחה, מסורת ואמנות. את השטיחים שלו, דוד ששון יוצר ומשווק מתוך אהבה עזה ואמנות מתפרצת, אשר יוצרות יחד מבחר של שטיחים מיוחדים ומרהיבים במיוחד. דוד ששון ממשיך בחנותו את המסורת המשפחתית שקיימת כבר כ-40 שנה ומשווק לכם שטיחים מכל הסוגים – מהקלאסיים ביותר ועד למיוחדים ביותר. השטיחים של דוד ששון הם מסורת שעוברת מדור לדור, ובכל שטיח תמצאו את האמנות המיוחדת כל כך, אשר הופכת כל שטיח ליצירת אמנות בפני עצמה, ולייחודיות מרהיבה.

רוצים לקנות שטיחים מיוחדים באמת לבית שלכם? בואו ליהנות ממגוון רחב של אפשרויות ייחודיות ומרהיבות במיוחד, רק אצל דוד ששון.

קראו עוד: שטיחים בעבודת יד
קראו עוד: תיקון שטיחים