• ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A
להצעה משתלמת
להצעה משתלמת
שלח פרטים

תיקון שטיחים

כל עבודות התיקון והשיחזור אצלנו נעשות תוך שימוש בידע נרחב
בטכניקות אריגה מסורתיות בעבודת יד לפי הצבעים והדוגמאות שבוצעו בידי האמנים במקור.

השטיח זקוק לניקוי או תיקון? 

תיקון וניקוי מקצועי לכל סוגי השטיחים !

כולל איסוף מבית הלקוח והובלה חינם באזור המרכז לכל סוגי התיקונים !

חשוב ! אחריות מלאה על כל סוגי התיקון !
שטיח מתיישן היטב כמו יין - ניתן להציל שטיח שנפגם !

לפרטים חייגו -  077-667-0287

לשירותכם, 

דוד ששון
שמאי ומעריך מוסמך.

מעל 26 שנה של לקוחות מרוצים !

כי ניקוי ותיקון שטיחים נותנים לאנשים שמבינים בשטיחים !

שטיחים הם מוצר נפלא, שמייפה את הבית ומעניק לו אווירה חמה ומיוחדת. כל שטיח עלול להינזק – בחלוף השנים שטיחים רבים דוהים, מקבלים כתמים שאינם ניתנים להסרה, נפרמים, סובלים מחתכים או קרעים וכן הלאה. תיקון שטיחים צריך להיעשות בצורה מקצועית וגם אמנותית, ולכן אם אתם צריכים תיקון לשטיח שלכם, כדאי לכם לפנות מיד לדוד ששון, לתיקון האיכותי ביותר. בגלריית השטיחים שלנו אנו רואים כל שטיח כיצירת אומנות ומכירים בערך שיש לכל שטיח עבור בעליו. בדיוק מסיבה זו אנו מציעים שירותי ניקוי ותיקון מקצועי של שטיחים הנעשה בידי מומחים. אנו נתקן וננקה עבורכם כל סוג של שטיח.

אנחנו קשורים לשטיחים שלנו, בסלון, בחדר השינה בחדר הילדים ובעצם בכל חדר בבית. אנחנו שואבים את השטיח מדי כמה ימים, מנקים ומקפידים לסדר אותו. קרע קטן בשטיח הוא מטריד את מנוחתנו, בטח כשמדובר בשטיח איכותי הנעשה בעבודת יד אותנטית. גיליתם קרע או חור בשטיח? ובכן, אל תדאגו – אפשר לתקן. אנחנו ב"דוד ששון שטיחים" מתמחים ומסייעים בתיקון ושחזור של כל סוגי השטיחים – אפגניים, פרסיים, קווקזיים וכו' – כולם בעבודת יד. לפניכם מעט אינפורציה על שירות תיקון שטיח מבית דוד ששון.

תיקון שטיחים נעשה ע"י מקצוענים

תיקון מקצועי שטיחים הוא עבודה לא פשוטה כלל. מרבית השטיחים הם שטיחים יוקרתיים, אשר ארוגים בעבודת יד או מכונה בדוגמאות מיוחדות ומרהיבות. כאשר נוצרת פגיעה כלשהי בשטיח, יש לתקן אותה באופן כזה שהתיקון לא ייראה לעין, ושהשטיח יקבל מראה חדש לגמרי. לכן, תיקון של חורים או חתכים בשטיח צריך להיעשות על ידי אמן המתמחה בתחום, אשר יוכל לשחזר את החור בצורה מושלמת מבלי שהטלאי ייראה לעין.

הטיפים של דוד ששון לשמירה על השטיח :

1. הקפידו לשאוב את השטיח אחת לעשרה ימים – שבועיים.
2. היפכו את השטיח אחת לחצי שנה למשך יומיים-שלושה.
3. שנו את כיוון השטיח מדי פעם כדי שיתיישן באופן אחיד.
4. קחו את השטיח לניקוי יסודי אצל בעל מקצוע מומחה אחת לשלוש שנים, גם אם הוא נראה נקי.
5. אם השטיח נפרם, אל תזניחו. מיסרו מיד למומחה מקצועי שיתקן.
6. מתחת לשטיחים דקים הניחו לבד רשת למניעת החלקה ושחיקה.

קראו עוד: שטיחים מיוחדים

קראו עוד: ניקוי שטיחים

שירות עד הבית

אין זמן או אפשרות להגיע אלינו לאולם התצוגה?  התקשרו – ואנו נגיע אליכם הביתה !באפשרותנו לאסוף את השטיח לתיקון מבית הלקוח בתיאום עימו ולהחזירו לאחר התיקון. אם אתם זקוקים לשירותי תיקון, אתם מוזמנים לבוא אלינו, ליצור איתנו קשר ואנחנו נשמח לסייע בכל דבר.

מבצע מיוחד!
על תיקון שטיח, קבלו ניקוי מקצועי ב 50% הנחה!

ניקוי שטיחים שיש בהם כתמים

גם תפירה של קצוות השטיח במקרה של פרימה צריכה להיעשות בסגנון שמתאים לשטיח. תיקון וניקוי שטיחים עשוי לכלול גם טיפול בצבע השטחי, אשר נוטה לדהות עם השנים. ישנם חומרים אשר מחזקים את הצבע, ולעיתים ניתן לצבוע את השטיח מחדש – כל אלה, כמובן, צריכים להיעשות על ידי מומחה, אשר יוכל לחזק את הצבעים בדיוק במידה הנכונה, ולהשאיר את המראה האותנטי של השטיח. ניקוי שטיחים מאפשר לכם ליהנות מן השטיח שלכם, ומן המראה הייחודי שלו, לאורך שנים. קראו עוד על ניקוי שטיחים מבית דוד ששון.

תיקון של שטיחים מקצועי בעבודת יד

באולם התצוגה של דוד ששון שטיחים נמצאת אמנית שמתמחה בתיקון ורסטורציה. האמנית, שנחשבת לאחת מהטובות בארץ בנושא תיקון שטיחים, מתקנת שטיחים מאוד מורכבים ומסובכים ומסייעת עם תיקוני חורים, תיקוני קרעים, קרחות באמצע השטיח, פינות חסרות, ראש חסר, טיפול בעש, טיפול ושחזור קנטים, שחזור פלומת שטיח שנקרע מהתיישנות, תיקון פרנזים + הוספה, שחזור צבעים, עיצוב השטיח וכו'.

האמנית שלנו עם ותק של מעל 30 שנה מתעסקת לא רק במקרים פשוטים, אלא גם כאשר השטיח נדרש לתיקון מסובך. בתיקונים אנחנו משתמשים בצבעים המקוריים של השטיח גם בפנים וגם בגב עם צמר איכותי. עד כדי כך שלא רואים את התיקון. אנחנו פועלים להשלים את השטיח בצורה המקצועית ביותר כדי שהתוצאה לאחר השחזור תיראה בדיוק כמו השטיח המקורי.

מלאכת התיקון - חידוש פרנזים וקנטים על ידי אמן מפרס

תיקון שטיחים על ידי האמן מפרס

תיקון שטיחים אצל דוד ששון

חברת דוד ששון שטיחים פועלת מזה כ- 26 שנה. אולם התצוגה מלא באמנות, צבע ואהבה, ואתם יכולים למצוא בה שטיחים יפהפיים ומקוריים מכל הסוגים, מן המודרניים, אתניים, עתיקים, קלאסיים ועוד. חברת דוד ששון שטיחים מתבססת על לקוחות חוזרים בזכות אמינותו ומקצועיותו הרבה בתחום השטיחים וכן בתיקוני שטיחים. דוד ששון מעניק שירות מעולה, ישר וכנה. הנכם מוזמנים לאולם התצוגה שלנו להתרשמות מהשטיחים ומהשירות.

שירות של מומחה

חברת דוד ששון שטיחים מתבססת על לקוחות חוזרים בזכות אמינותו ומקצועיותו הרבה בתחום השטיחים בין היתר בהיותו שמאי ומעריך מוסמך בשטיחים וכן בהתמחותו בתיקוני שטיחים. בחברת ששון מעניקים שירות מקצועי ואדיב מתוך יושרה וכנות כדרך חיים! ניתנת אחריות מלאה לשטיח שלכם.  הנכם מוזמנים לאולם התצוגה שלנו להתרשמות מהשטיחים ומהשירות!

אם החלטתם להחליף את השטיח, אנחנו נשמח לסייע לכם בבחירת שטיח חדש בדומה לשלל הדוגמאות הקיימות באתר. אנחנו ב"דוד ששון שטיחים" מספקים שטיחים אותנטיים ומקוריים שנעשו בעבודת יד דוגמת שטיחים פרסיים, שטיחים אוזבקיים, שטיחים אפגניים ועוד.